iptal ve iade koşul sözlemesi ;

ürünü iade etmek veya değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

İş bu sözleşmede satıcı : KERİM MAKİNA HIRDAVAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. dir.

İade adresi : Arapçeşme Mahallesi Kavak Caddesi no : 92/A dır.

İletişim bilgileri : 0 262 744 48 88 / kerimmakina@gmail.com

1)     Ürünün kutusuna hiçbir zarar gelmemiş şekilde ve herhangi bir parçası eksik veya zarar görmemiş halde olan ürünler iade alınır.

2)     Tarafınıza teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içerisinde nedenlerini belirterek iade edebilirsiniz.

3)      Ürün iade veya değişimi kabul edildikten sonra faturası ile birlikte zarar görmeyecek şekilde kaplanarak bize kargolamanız gerekecektir.

4)      Ürünün iadesi durumun da; sevkiyat esnasında doğabilecek kırılma, yıpranma, yırtılma, darbeden dolayı zarar görmüş veya ezilmiş, kayıp, çalınma, rehin alma, haciz, doğal afet, mücbir sebep, vs durumlarda tekrar satışa sunulamama da sorumluluk tek taraflı olarak alıcıya / müşteriye aittir . iade sürecinde tamamı alıcı / müşteri rizikosunda seyreder.

5)       İade ve değişim işlemlerinin tamamında kargo ücretleri kesinlikle müşteriye aittir, karşı ödemeli olarak gönderilen iade veya değişimler kabul edilmeyecektir.

6)     Belirtilen şartlarda ürün bize ulaştığından itibaren ödeme nasıl alınmış ise aynı şekilde bedeli size minumum yedi (7) iş günü maximum 14 gün içerisinde iade edilecektir.

7)     Üyeliksiz alışveriş yapmış iseniz bizi iletişim numaralarımızdan arayarak iade veya değişim başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer üye iseniz sisteme giriş yaptıktan sonra siparişlerinize iade veya değişim işlemlerini direk kendiniz yapabilirsiniz.